Aktualności

III Święto sadu! Zapraszamy 11 czerwca / g.12-18

Po raz kolejny zapraszamy w nasze otwarte bramy sadu. Razem z przyjaciółmi i znajomymi, którzy razem z nami ponownie przygotują dla Was spotkanie, mamy nadzieję na kolejny, miło spędzony czas i wspaniałą biesiadę. Będziecie mogli u nas zrobić zakupić świetne, dolnośląske produkty spożywcze. Zobaczycie sad już mocno zielony, z owocami obiecującymi zbiory, chóry ptaków powinny jeszcze wybrzmiewać, a słońce mocno grzać...Wokół będzie roznosić się zapach pysznego jedzenia... Kliknijcie na tytuł postu, a dowiecie się, jakie smakołyki czekają na Was w naszym sadzie!

Dojazd:

...więcej

II Święto Sadu! Zapraszamy 23 kwietnia 2017

  

Jeśli chcecie zobaczyć gdzie rosną owoce, które być może kupujecie, skąd pochodzi sok, który może pijecie. Jeśli jeszcze nas nie poznaliście osobiście, nie mieliście okazji zadać nam pytań, które Was nurtują, to będzie dobra okazja.

Wydarzenie to będą przygotowywać z nami nasi przyjaciele i znajomi, zrzeszeni w Slow Food Dolny Śląsk, w LGD Kraina Łęgów Odrzańskich i nie tylko. Mamy nadzieję, że przyciągniecie do nas ze sobą słońce i będziecie cieszyć się z nami wspólnym czasem. Postaramy się przygotować coś pysznego i ciekawego...
 
Zapraszamy - Ania i Bolek Szlączka

Parking na terenie sadu oraz obok.

Dojazd:

...więcej

Nasze jabłka nie zawierają chemii - dowód!

Jak wyglądają nasze jabłka - łatwo sprawdzić. Jak smakują - mogą powiedzieć Ci, którzy zatapiali w nich swe zęby. Jednak żeby poznać co nasze jabłka mają w środku - potrzebne są badania.

Oto świeże tegoroczne wyniki - pisząc po polsku - laboranci nie znaleźli śladu pozostałości chemicznych! Ale się cieszymy! :)

 

...więcej

  1  2  3  4