Aktualności

Witaj!

Aby uzyskać doskonały smak naturalnego soku jabłkowego "Owoce Lutyni" nie wystarczy wsypać owoców do tłoczni. Cały ten proces zaczyna się dużo wcześniej - już podczas zawiązywania pąków kwiatowych w naszym sadzie.

Od warunków w jakich rosną drzewa, i sposobu ich pielęgnacji, zależy smak i walory zdrowotne owoców. Nasze starania są doceniane przez wieloletnich klientów, jak i tych którzy smakują soku "Owoce Lutyni" po raz pierwszy.

Cieszymy się, że zaistniała możliwość przetworzenia naszych owoców na pyszny i zdrowy sok. Dzięki temu, że proces produkcji jest prosty i krótki, sok "Owoce Lutyni" posiada polifenole (zmniejszające ryzyko wystąpienia chorób układu krwionośnego i raka), przeciwutleniacze (wspierające mechanizmy obronne komórek człowieka) oraz pektyny (wspomagające odchudzanie, usprawniające pracę jelit i wspomagające produkcję białych krwinek).
 
Kupując sok "Owoce Lutyni" masz gwarancję zakupu w pełni zdrowego, wyprodukowanego w 100% z owoców, napoju, pozbawionego jakichkolwiek wspomagaczy smaku, konserwantów, czy sztucznych barwników.

2016-04-12 18:41:43